به مناسبت هفته وحدت برگزار می شود:

اجرای 16 نمایش در محوطه باز تئاتر شهر از امروز

ایرانیان_به مناسبت هفته وحدت، 16 برنامه های نمایشی از روز سه شنبه 21آبان با مشارکت اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری منطقه 11 در پهنه فرهنگ و هنر رودکی محوطه تئاتر شهر به اجرا در می آید.


به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11 ، محمد جواد رشیدی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 11 با بیان این که پیش از این تفاهم نامه ای با اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای اجرای برنامه های مناسبتی در پهنه رودکی منعقد شده است؛ گفت: در همین راستا و به مناسبت  فرا رسیدن هفته وحدت ، اجرای ویژه برنامه های نمایشی درمحوطه تئاتر شهر از روز سه شنبه 21آبان آغاز شده است.
رشیدی در خصوص برنامه های نمایش افزود: این نمایش ها از روز سه شنبه 21 آبان آغاز و تا روز جمعه 24 آبان ادامه خواهد یافت و علاقمندان می توانند با حضور در بوستان دانشجو و محوطه باز تئاتر شهر آن ها را تماشا کنند.
او همچنین خاطر نشان کرد: اجراهای روز سه شنبه 21 آبان از ساعت 16 با دو نمایش " این سه نفر " و " مستاجر" برگزار می شود و روز چهارشنبه 5 نمایش از ساعت 15 اجرا می شوند که "این سه نفر" ، " وجدان بیدار " ، مستأجر " ، "قاب ها " و "پاشنه آشیل" خواهند بود.
به گفته رشیدی نمایش های روز پنج شنبه نیز از ساعت 15 با اجرای "یاشیل" ، " قاب ها " ، "وجدان بیدار " ، "این سه نفر " و " مستأجر " برگزار می شوند و تا ساعت 17 ادامه می یابند. همچنین روز جمعه 24آبان در آخرین روز از اجرای نمایش های ویژه هفته وحدت علاقمندان می توانند از ساعت 15:30 برای تماشای "یاشیل" ، "قاب ها" ، وجدان بیدار " و " این سه نفر " تا ساعت 17 در محوطه تئاتر شهر حضور یابند.


کد خبر : 44208 || تاریخ : ۱۳۹۸/۰۸/۲۱