شهردار منطقه یک در جمع شورایاران محلات ناحیه سه :

شورایاران ، بهترین مرجع برای آسیب شناسی محلات هستند

ایرانیان_ شورایاران ، با توجه به شناختی که از محله دارند بهترین مرجع برای آسیب شناسی محلات هستند و فرصت ها و نیازهای محلی را بیش از دیگران می شناسند.


به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک سید حمید موسوی شهردار منطقه یک در جلسه نشست با شوراياران محلات امامزاده قاسم(ع)، گلابدره، دربند و... در ناحیه سه ضمن عرض تسليت به مناسبت ايام ماه صفر و تبريك به منتخبين شوراياري و آغاز دوره پنجم شورایاری ها با بیان مطلب فوق اظهار داشت:  اداره شهر مشاركت شهروندي را مي طلبد و رضايتمندي مردم هدف شهرداري است  و مشترك كردن ادبيات شهرداري و شوراياري در كنار مديريت شهري ارتقا رضايتمندي شهروندان را در بر دارد.

وی گفت : شورایاران با شناخت امکانات، تجهیزات و حیطه وظایف شهرداری می توانند در خواست های اهالی و نیازهای محلی را برنامه ریزی کنند و برای مطالبات به حق شهروندان از ظرفیت های همه دستگاه های اجرایی و خدمات رسان استفاده کنند.

موسوی شورایاران را بهترین سرمایه اجتماعی منطقه دانست و افزود: شورایار، همکار مدیریت شهری  برای ارتقاء خدمات رسانی به شهر و شهروندان است و در این منطقه شورایاران با در نظر گرفتن مصلحت جمعی اهالی طرح ها را کارشناسی می کنند و درخواست های جمعی را ارجح می دانند که این امر نقطه اتکای مدیریت شهری منطقه یک است.

وی از شورایاران خواست بر اساس طرح تفصیلی مشکلات را بر اساس نیاز محله  شناسایی کنند و با انعکاس آن ،مسئولین را در تهیه طرح ها یاری نمایند تا شهری نه فقط برای سکونت بلکه برای زندگی داشته باشیم.

 


کد خبر : 43850 || تاریخ : ۱۳۹۸/۰۸/۰۵