مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب:

فعالیت سایت‌های نمایشگاهی به توانمندسازی بخش خصوصی کمک می‌کند

ایرانیان_مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب با بیان اینکه صنعت نمایشگاهی نیز درگیر رقابت نابرابر است،گفت:در صورتی که سایتهای نمایشگاهی در شرایط رقابت برابر می توانند به توانمند سازی بخش خصوصی کمک کنند.


به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهرآفتاب محمد رئوف قادری مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب در آیین افتتاح دومین نمایشگاه صنعت گاز ضمن خوشامدگویی به میهمانان داخلی و خارجی ؛خاطر نشان کرد: ایران یکی از کشورهای صاحب نام در حوزه نفت،گاز و پتروشیمی است و از آنجاییکه تعداد کشورهای تولیدکننده گاز بسیار محدود است و از این روی اکثر کشورها از این منظر به چند کشور محدود صادرکننده گاز وابسته اند‌.

قادری با بیان برکات انقلاب اسلامی ایران ،گفت: امروز ما نیازمند انقلاب اقتصادی هستیم تا اقتصاد را از سیطره دولت نجات دهیم زیرا در رقابت بین این دو ،بخش خصوصی توان رقابت با بخش دولتی را ندارد.

وی افزود: دولت باید در بخش اقتصادی سیاست گذاری کند پس باید با تصویب قوانین لازم،تصدی‌گری دولت از بخش اقتصادی را حذف کرد تا هم رانت‌های مختلف از بین برود و هم اینکه اقتصاد پویا شود.

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب با بیان اینکه صنعت نمایشگاهی نیز درگیر رقابت نابرابر  است،گفت: با وجود اینکه سایت های نمایشگاهی مناسب در نقاط مختلف کشور راه‌اندازی شده است اما از آنجاییکه این صنعت نیز درگیر رقابت نابرابر است  که در کل به ضرر صنعت نمایشگاهی کشور است. در صورتی که سایتهای نمایشگاهی در شرایط رقابت برابر می توانند به توانمند سازی بخش خصوصی کمک کنند.

انتهای پیام/

 


کد خبر : 42599 || تاریخ : ۱۳۹۸/۰۶/۰۶