دبیرکل جنبش انصار الله یمن:

سعودی با ادامه تجاوزش ضربات مهلکی دریافت می‌کند

ایرانیان_سید عبدالملک بدرالدین: هر اندازه که سعودی به تجاوزش ادامه دهد ما نیز از هیچ تلاشی در پاسخ به این تجاوز دریغ نخواهیم کرد.


به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از المیادین، سید عبدالملک بدرالدین دبیرکل جنبش انصار الله یمن در سخنانی خطاب به دانش آموزانی که در طرح اردوهای تابستانی شرکت کرده اند گفت: دشمنان اسلام از برخی افراد به عنوان ابزاری برای مخدوش کردن وجهه اسلام و سپس نابودی امت اسلامی از داخل بهره برداری می کنند.

وی افزود: تلاش دیگر دشمنان، تلاش برای سرسپرده سازی امت اسلامی اعم از سرسپردگی فرهنگی و فکری و کشاندن افراد به سوی افکار فریبکارانه است و با آن ارزشها و اخلاق امت اسلامی را هدف حمله قرار می دهند.

دبیرکل جنبش انصار الله گفت: امیدواریم امارات در اعلام عقب نشینی نیروهایش از یمن صادق باشد. سعودی باید بفهمد مصلحتش و مصلحت منطقه در صلح و ثبات است. اگر سعودی به تجاوزش ادامه دهد گزینه ای نداریم جز آنکه حملات را بیش از پیش تشدید کنیم.

عبدالملک بدرالدین تصریح کرد: اقدام امارات به ادامه تجاوز و اشغالگری یمن برای امارات خطرناک است و مسئولیتش متوجه خود اماراتی هاست. هر اندازه که سعودی به تجاوزش ادامه دهد ما نیز از هیچ تلاشی در پاسخ به این تجاوز دریغ نخواهیم کرد و به اندازه ای که می توانیم ضربات دردناک و مهلکی به سعودی ها وارد خواهیم کرد. سعودی باید از عملیات نهم رمضان درس عبرت بگیرد و بفهمد که مصلحتش و مصلحت منطقه در صلح است.


کد خبر : 42138 || تاریخ : ۱۳۹۸/۰۵/۱۳