58 کشته و زخمی در تجاوزهای امروز به صنعا

ایرانیان_شمار مجروحان حملات هوایی ائتلاف متجاوز به 52 مجروح افزایش یافت و از جمله مجروحان دو زن روسی هستند .


به گزارش شبکه خبری ایرانیان ؛ به نقل از صداوسیما، ائتلاف متجاوز سعودی به بهانه مقابله با ارتش و کمیته های مردمی یمن بار دیگر مناطق مسکونی و غیرنظامیان یمنی را هدف قرار می دهد . گروه نجات همچنان در حال بیرون آوردن پیکرهای شهدای غیر نظامی از زیر آوارها در صنعاء پایتخت یمن هستند و در همین حال دو نفر نیز ناپدید هستند.
 
انصار الله: انتقام خون زنان و کودکان بی گناه را خواهیم گرفت
عضو دفتر سیاسی جنبش انصار الله یمن تأکید کرد نیروهای یمنی در آینده نزدیک انتقام خون زنان و کودکان بی گناهی را که در بمباران اخیر دشمن متجاوز سعودی به صنعاء به خاک و خون کشیده شدند, خواهند گرفت.
 
شهیدو زخمی شدن بیش از 58 شهروند یمنی در تجاوز امروز سعودی ها
سخنگوی وزارت بهداشت یمن اعلام کرد در جنایت جدید ائتلاف متجاوز سعودی, بیش از 30 شهروند یمنی در یک محله مسکونی در تقاطع خیابانهای الرباط و الرقاص در صنعا بر اثر حملات جنگنده های متجاوز به شهادت رسیدند یا زخمی شدند. شاهدان از کشته شدن شش غیرنظامی از جمله چهار کودک از اعضای یک خانواده در حمله هوایی به خانه ای در صنعا پایتخت یمن خبر دادند.
 
شهادت همه اعضای یک خانواده یمنی
در حمله هوایی جنگنده های ائتلاف سعودی به محله الرقاص صنعا پایتخت یمن، همه اعضای یک خانواده به شهادت رسیدند.
همچنین جنگنده های متجاوز سعودی در تازه ترین حمله خانه یک شهروند یمنی را در تقاطع دو خیابان الرباط و الرقاص نزدیک مدرسه نسیبه در صنعا بمباران کردند که چند شهید بر جای گذاشت.جنگنده های متجاوز سعودی دو بار منطقه النهدین را در صنعا پایتخت یمن بمباران کردند.
 
بمباران مناطق مسکونی در یمن
جنگنده های ائتلاف سعودی ساختمان مسکونی را در خیابان الرباط صنعا پایتخت یمن هدف قرار دادند و خودروهای آمبولانس در حال حرکت به محل بمباران هستند.جنگنده های ائتلاف سعودی ساختمان اداره امور نظامی در منطقه نقم صنعا را هدف قرار دادند.
 
حمله به پایگاه های الصمع و الفریجه
جنگنده های ائتلاف سعودی در چند نوبت پایگاه های الصمع و الفریجه در شهرستان ارحب یمن را بمباران کردند.نگنده های ائتلاف متجاوز سعودی دو بار پادگان بیت دهره در ارحب و یک بار پادگان العرقوب در خولان را در صنعا پایتخت یمن بماران کردند.
 
صدای انفجارهای مهیب از پایتخت یمن
صدای انفجارهای مهیبی در صنعا پایتخت یمن، همزمان با گشت زنی هواپیماهای ائتلاف سعودی شنیده شد.
در همین حال شبکه تلویزیونی الحدث از آغاز تجاوزهای چنده باره ائتلاف سعودی علیه مردم یمن خبر داد . این شبکه اعلام کرد هدف از این حملات محدود کردن توان نظامی ارتش و کمیته های مردمی یمن است .


کد خبر : 40242 || تاریخ : ۱۳۹۸/۰۲/۲۶