برگزیدگان جشنواره عکس خوشه معرفی شدند

ایرانیان_دومین دوره جشنواره عکس خوشه که با هدف توجه به اهمیّت ماده غذایی نان و با شعار از "مزرعه تا سفره" برگزار شد، با معرفی برگزیدگان و رونمایی از 100 اثر برتر هنری عکاسان حوزه‎‌ی گندم، آرد و نان به کار خود پایان داد.


به گزارش شبکه خبری ایرانیان، دومین جشنواره عکس خوشه از 24 اردیبهشت‌ماه با رونمایی از پوستر جشنواره آغاز شد و پس از ارزیابی، 100 عکس به بخش نهایی راه پیدا کردند و پس از کارشناسی داورانِ جشنواره، 6 عکس در بخش حرفه‌ای و 3 عکس در بخش موبایلی حائز شاخص‌های عکس برتر شدند که از پدید آوردگان این آثار تقدیر و جوایز آنان اهدا  شد. همچنین نمایشگاه 100 عکس برگزیده  نیز از روز 18 اسفند به مدت یک هفته در محل گالری ملک الشعرای بهار باغ موزه قصر تهران به نمایش گذاشته می‌شود و عموم مردم می‌توانند از آن بازدید کنند.

بر اساس این گزارش ، در مراسم اختتامیه جشنواره، مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران طی سخنانی با بیان اهمیت گندم،  از برگزاری سه جشنواره شامل عکس، فیلم 100 ثانیه‌ای و مستند در زمینه گندم و کلزا در سال آینده خبر داد.  

این گزارش می‌افزاید، جشنواره عکس خوشه با همکاری شرکت بازرگانی دولتی ایران  سازمان فرهنگی - هنری شهردا ی تهران و موسسه فرهنگی - هنری هنرنمای در راستای اصلاح الگوی مصرف و کاستن از اسراف نعمت‌های الهی برگزار شد.


کد خبر : 38885 || تاریخ : ۱۳۹۷/۱۲/۱۹