آسیب شناسی بکارگیری ژلاتین در تولید مواد غذایی

رادیو اقتصاد در برنامه "جزر و مد" چهارشنبه 28 بهمن ماه، به موضوع آسیب شناسی بکارگیری ژلاتین در تولید مواد غذایی می پردازد.


به گزارش شبکه خبری«ایرانیان»،مهندس یاسر رقابی، فعال در حوزه مواد غذایی در برنامه فردا مشکلات در حوزه بکارگیری ژلاتین در تولید مواد غذایی را مطرح خواهد کرد.
دکتر محمود آسیاچی، دکترای مهندسی صنایع گرایش مدیریت استراتژیک، فردا به مشاوره برای رهایی از معضلات کار در کیفیت و مدیریت درست در تولید ژلاتین و نیز راهکارهای افزایش بازدهی در تولید ژلاتین مواد غذایی خواهد پرداخت.
این برنامه کاری از گروه کسب و کار به تهیه کنندگی اعظم السادات جعفرآبادی شنبه و دوشنبه و چهارشنبه ساعت 8:30 به مدت 30 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.
گفتنی است برنامه "جزر و مد" به آموزش شیوه مدیریت کسب و کار در شرایط بحران با حضور کارآفرینان و فعالان اقتصادی می پردازد.

محدودیت واردات خودروی خارجی؛ ضروری یا غیر ضروری
رادیو اقتصاد در برنامه "چالش" چهارشنبه 28 بهمن ماه، پرونده محدودیت واردات خودروی خارجی را باز می کند.
به گزارش رادیو اقتصاد؛ علیمرادلو، مشاور خودروی وزیر صنعت و نیز شهریاری، استاد دانشگاه در برنامه فردا در رابطه با دلایل محدودیت واردات خودروی خارجی به بحث و گفتگو خواهند نشست.
از دیگر موضوعات در این برنامه می توان به بررسی نسبت بین حمایت از تولید داخلی با محدودیت واردات و همچنین اشکالات شیوه فعلی و بررسی راهکارهای جلوگیری از انحصار کاذب همزمان با حمایت اشاره کرد.
برنامه "چالش" کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهیه کنندگی نازنین کتابچی چهارشنبه ساعت 15:00 به مدت 75 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.

رشد بازار رقابتی در اقتصاد ملی
رادیو اقتصاد در مجله عصرگاهی "نود وهشتی ها" چهارشنبه 28 بهمن ماه، با موضوع رشد بازار رقابتی در اقتصاد ملی به روی آنتن می رود.
به گزارش رادیو اقتصاد؛ کارشناسان زبده اقتصادی در برنامه فردا گفتگویی پیرامون فعالیت های دولت برای رشد بازار رقابتی در اقتصاد ملی خواهند داشت.
تاثیر رقابت در بهره وری، افزایش رشد اقتصاد، پایین آمدن درصد رانت در رقابت سالم و همچنین شرایط رقابت سالم از دیگر مواردی هستند که در برنامه بررسی خواهند شد.
در بخش هایی از برنامه مباحث ایده هایی برای کسب و کار کوچک و نیز بازاریابی آینده مطرح خواهند شد.
برنامه "نود و هشتی ها" کاری از گروه اقتصاد و جامعه، به تهیه کنندگی غلامرضا عزتی شنبه تا پنج شنبه ساعت 17:00 به مدت 85 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.


نحوه محاسبه و پرداخت عیدی کارگران
رادیو اقتصاد در برنامه "کار و کارگر" چهارشنبه 28 بهمن ماه؛ به سراغ نحوه محاسبه و پرداخت عیدی کارگران خواهد رفت.
به گزارش رادیو اقتصاد؛ مجید آهنگریان، عضو هیئت مدیره انجمن های صنفی کارفرمایان ایران، فرامرز توفیقی، مشاور مجمع عالی نمایندگان کارگران، حسین حبیبی، دبیر کانون  شوراهای استان تهران و نیز احسان الله هاشمی نژاد، معاون مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت کار گفتگویی در خصوص نحوه محاسبه و پرداخت عیدی کارگران خواهند داشت.
اساس تامین مبلغ عیدی، تفاوت عیدی کارمندان و کارگران از جمله محورهای موضوعی این برنامه خواهند بود.
این برنامه کاری از گروه کسب و کار به تهیه کنندگی غلامرضا عزتی چهارشنبه ساعت 20:00 به مدت 55 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.
گفتنی است برنامه "کار و کارگر" برنامه ای ویژه تمام كارگران كشور با هدف پاسخگویی به سئوالات و دغدغه های كارگران عزیز ایرانی و ارائه آخرین اخبار این حوزه می باشد.

نقدینگی مورد نیاز در صنعت نساجی
رادیو اقتصاد در برنامه "تار و پود" چهارشنبه 28 بهمن ماه؛ قصد دارد به مقوله نقدینگی مورد نیاز در صنعت نساجی بپردازد.
به گزارش رادیو اقتصاد؛ مهندس محسن آهنگرایان، عضو هیئت مدیره انجمن نساجی و نیز وحید حریری، فعال اقتصادی صنعت نساجی در برنامه فردا در خصوص تامین سرمایه در گردش و نقدینگی مورد نیاز در صنعت نساجی گفتگو می کنند.
بانک ها و نوع نگاه سرمایه گذاری به صنعت نساجی در فضای پسابرجام و بررسی صنعت نساجی پس از برجام با توجه به شرایط فعلی نساجی و باز شدن دروازه های مالی از جمله موضوعاتی هستند که در برنامه بررسی خواهند شد.
این برنامه کاری از گروه صنعت و بازرگانی به تهیه کنندگی مریم هدیه لو چهارشنبه ساعت 21:00 به مدت 55 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.
گفتنی است برنامه "تارو پود" به شناسایی علل و عوامل ضعيف بودن صنعت نساجی و صنایع وابسته به آن در كشور و کمک به ارتقاء اين صنعت می پردازد.    

 


کد خبر : 17749 || تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۲۷