نتیجه اعتماد به بیگانه به خصوص آمریکا چیزی جز سرنگونی و هلاکت نیست/زیربنای همه مسائل در فرهنگ است /مسأله زن بودن وزیر گربه رقصانی جدید انتخاباتی است
تاریخ: ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت: 00:14:23


http://www.shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/35c68e219b5536f7034655e958fe5d41.gif

http://www.shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/644a2d109b66e938a6c65cb260a201b7.jpg

http://www.shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/8c9bf616965ccadbdcc4ff8d8a8db34a.gif

http://www.shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/20db8b0875e8413bceb26f86cfbd8c3f.gif

http://www.shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/1045fe0f002d0c72bcde78257e0fc297.gif

http://www.shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/fa381527faa04efc0f7cbc5201fe8d88.gif

http://www.shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/96b32e6c4d25ec6fef8b2cab4a17a5e4.gif

http://www.shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

logo-samandehi


کد خبر : 42378 || تاریخ : ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ ۱۸:۴۵                 سیاسی

امام جمعه اسالم در خطبه های نماز جمعه :

نتیجه اعتماد به بیگانه به خصوص آمریکا چیزی جز سرنگونی و هلاکت نیست/زیربنای همه مسائل در فرهنگ است /مسأله زن بودن وزیر گربه رقصانی جدید انتخاباتی است


ایرانیان_خطیب جمعه اسالم با اشاره به بیست و هشتم مرداد سالروز کودتای آمریکایی در سال 1332 و سرنگونی دولت مصدق خاطر نشان کرد: این مسأله در تاریخ کشور ما باید همیشه مثل یک تابلوی راهنما جلوی چشم ما باشد و همه از آن درس بگیرند که نتیجه اعتماد به بیگانه به خصوص آمریکا چیزی جز سرنگونی و هلاکت نیست.


نتیجه اعتماد به بیگانه به خصوص آمریکا چیزی جز سرنگونی و هلاکت نیست/زیربنای همه مسائل در فرهنگ است /مسأله زن بودن وزیر گربه رقصانی جدید انتخاباتی است

به گزارش شبکه خبری ایرانیان ،حجت الاسلام محمد جواد باقری ارومی امام جمعه اسالم در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک فرا رسیدن عید غدیر به بیان اهمیت و بزرگی این عید به واسطه اکمال دین و اتمام نعمت پرداخت و اظهار داشت: سر این همه ثواب و پاداش که برای غدیر و گرامیداشت آن قرار داده شده است به جهت نشان دادن اهمیت ولایت است و اسلام بدون ولایت مورد رضای خدا نیست.

باقری سالروز ورود آزادگان به میهن عزیز اسلامی پس از سالها اسارت در زندانهای رژیم بعث صدام را گرامی داشت و ضمن تبریک به آزادگان عزیز افزود: در شأن و مقام و عظمت تلاش و جهاد شما همین بس که امام راحل عظیم الشأن ما در وصیت نامه سیاسی الهی خود به شما سلام رسانده است.

خطیب جمعه اسالم با اشاره به بیست و هشتم مرداد سالروز کودتای آمریکایی در سال 1332 و سرنگونی دولت مصدق خاطر نشان کرد: این مسأله در تاریخ کشور ما باید همیشه مثل یک تابلوی راهنما جلوی چشم ما باشد و همه از آن درس بگیرند که نتیجه اعتماد به بیگانه به خصوص آمریکا چیزی جز سرنگونی و هلاکت نیست.

وی ادامه داد: دشمنی آمریکا با ما مربوط به جمهوری اسلامی یا نظام شاهنشاهی نیست. آنها به دنبال منافع ما هستند حالا یک روز از در دوستی وارد شدند و یک روز چون ما دست آنها را قطع کردیم با ما دشمنی می کنند و امروز جمهوری اسلامی را به عنوان سدی مستحکم در مقابل زیاده خواهی های خود در دنیا می بینند لذا با ما عداوت و دشمنی می کنند.

امام جمعه اسالم با اشاره به سفر اخیر جان بولتون مشاور امنیت ملی آمریکا به انگلستان و تلاش برای پایان دادن به توافق هسته ای موسوم به برجام به دست اروپایی ها و اظهار این جمله که بریتانیا مرگ برجام را اعلام کند اذعان کرد: آقای بولتون عجله نکن به زودی رسانه های انگلیس خبر مرگ تو را اعلام خواهند کرد.

حجت الاسلام باقری گریزی هم به مسائل فرهنگی کشور زد و گفت: چندین بار در مورد آموزش و پرورش صحبت کرده ام که گویا زیاد هم به مذاق آقایان خوش نیامده ولی باید عرض کنم که علت تکرار تذکرات اهمیت جایگاه آموزش و پرورش و مسأله فرهنگ است چرا که اعتقاد دارم زیربنای همه مسائل در فرهنگ است و این تذکرات از روی علاقه و شفقت است.

وی با اشاره به موضوع تصدی وزارت آموزش و پرورش توسط بانوان اشاره کرد و گفت: این روزها خبرهایی به گوش می رسد که برای تصدی وزارت آموزش و پرورش گزینه وزیر زن هم مطرح است. البته ما وزارت زنان مخالفتی نداریم و تجربه خوبی از تصدی وزارت بهداشت توسط یک زن داریم. اما موضوع مورد نظر این است که اکنون و در این برهه حساس واقعا مسأله این است، وزیر مرد یا زن ؟!

باقری تصریح کرد: واقعا همه مشکلات آموزش و پرورش تمام شده که دولت در این ایام کم باقیمانده از عمر خود بخواهد بحث مرد یا زن بودن وزیر را مطرح کند؟ مسأله زن بودن وزیر گربه رقصانی جدید انتخاباتی است. به جای این قرتی بازی ها به فکر حل مشکلات اساسی آموزش و پرورش باشید.

 امام جمعه اسالم در خاتمه ضمن تاکید بر حل مشکلات مالی و معیشتی کارکنان آموزش و پروش عنوان کرد: آموزش و پرورش چکار می کند که مدارسی به نام طبیعت بدون دریافت مجوز پنج سال است که فعالیت دارند و هفتاد شعبه در کشور راه اندازی کرده اند. به فکر ارتقای جایگاه و شأن معلم و فرهنگیان باشید، بعضی از معلمان به خاطر مشکلات عدیده مالی بعد از بازنشستگی افسوس عمر از دست رفته را می خورند و به جای تأسیس مدرسه به دنبال راه اندازی دامداری هستند. آقایان چه کردید با علم و فرهنگ که حال و روزمان اینگونه شده است.کلمات کلیدی


captcha